Przemiłe spotkanie z mydlanymi bańkami.

W ciągu dwóch dni 10 i 11 maja 2018 roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola mogły przenieść się do krainy ,,baniek mydlanych”, o której przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej bardzo ciekawie opowiadała pani prowadząca warsztaty.
Wyczarowywała na oczach dzieci bańki o przeróżnych kształtach i różnej wielkości. W ten sposób dzieci z podziwem oglądały ogromne bańki, ich wielkości, a także chmury maleńkich baniek pękające nad ich głowami. Każde dziecko było zapraszane na scenę i asystowało przy powstawaniu kolejnego rodzaju baniek. Wszystkie były również zamykane w ogromnej bańce mydlanej.
Spotkanie to bardzo podobało się wszystkim dzieciom, wywołało ich uśmiech , zadowolenie a również ogromne zaciekawienie światem mydlanych baniek.
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak miłego i radosnego spotkania .
Dzieci i Wychowawcy.

3 Polubienia wiadomości
953 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.