DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dnia 8 czerwca dzieci z naszego przedszkola obchodziły swoje święto „DZIEŃ DZIECKA”.
W przedszkolu pojawiły się zamki dmuchane, zjeżdżalnie, euro bundy, karuzela, cukrowa wata.
Następnego dnia 9 czerwca odbył się festyn z okazji DNIA DZIECKA , który zgromadził dzieci z całej gminy.
Honorowy patronat objął Burmistrz Grodziska Pan Grzegorz Benedykciński. Atrakcjami tego dnia było:
malowanie buziek, poszukiwanie złota, zdjęcia rodzinne, malowanie, smakołyki od sponsorów, loteria fantowa, kawiarenka dla rodziców i z rodzicami w roli głównej, gorąca grochówka, kiełbaska grilowana, chleb ze smalcem i ogórkiem, oraz lody. A jak co roku, personel Przedszkola przygotował przedstawienie dla wszystkich gości pt.: „Żabka mała, co rodziców nie słuchała”. Wszyscy bawili się wesoło w te piękne słoneczne dni.
1 Polubienia wiadomości
888 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.