Finałowy turniej Szachowej Ligi Młodych Talentów

W sobotę 19 maja w  naszym Przedszkolu odbył się finałowy turniej Szachowej Ligi Młodych Talentów. W zawodach wzięło udział 43 dzieci. Na listach startowych rzucała się w oczy pewna różnica w stosunku do turnieju styczniowego: większość zawodników w ciągu tych kilku miesięcy zdobyło kategorie szachowe. Mistrzostwa Juniorów w Mińsku Mazowieckim potwierdziły, że wśród najmłodszych Grodzisk Mazowiecki jest jednym z silniejszych ośrodków na Mazowszu.

Tego dnia grających zawodników odwiedził wiceburmistrz Tomasz Krupski dokonując oficjalnego otwarcia wraz z rozpoczęciem pierwszej rundy.

Po kilku godzinach rozgrywek zakończyła się tegoroczna edycja Grodziskiego turnieju dla Najmłodszych graczy

W klasyfikacji placówek edukacyjnych okazało się że najlepsze było Przedszkole nr 4 przed Przedszkolem Aniołów Stróżów i Zerówką Szkoły podstawowej.  W kategorii szkół najlepsza była Szkoła Podstawowa Nr 2 przed Szkołą Podstawową Nr 4 i Szkołą Podstawową w Adamowiźnie.

W całym turnieju gracze reprezentowali 14 placówek przedszkolnych i szkolnych nie tylko z powiatu Grodziskiego ale  z terenu Mazowsza w tym i gości w warszawy a także i dzieci których rodzice wybrali edukacje domową.

Dziękujemy Partnerom – to dzięki nim mogliśmy zarażać szachami najmłodszych i niezwykły sposób kształtować charakter i poczucie własnej wartości.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy na stronę Szachowej Ligi Młodych Talentów zachygrodzisk.pl/index.php/szachowa-liga-mlodych-talentow-info/

 

 

0 Polubienia wiadomości
802 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.