„Grodzisk pomaga Afryce – Projekt 539! „

Szanowni Państwo.

Nasze Przedszkole przyłączyło się do akcji  „Grodzisk pomaga Afryce – Projekt 539! „

 

Projekt będzie realizowany we współpracy z Burmistrzem miasta Grodzisk Mazowiecki i jego mieszkańcami.

Celem projektu jest wybudowanie szkoły oraz dużego ośrodka dla dzieci i młodzieży.

Potrzebujemy zebrać 100 000 PLN na budowę szkoły. Sierot jest 5000. Jeżeli na każdą z nich wpłacimy 20 PLN już uzbieramy wystarczającą kwotę.

Pomóżmy zrealizować sen o domu i szkole dla setek dzieci, które mieszkają w skrajnym ubóstwie.

Pomóżmy dzieciom, które mieszkają na ulicach Kabwe i slumsach Makululu. Trzeba im zapewnić dom, w którym poczują się akceptowani, kochani i bezpieczni. Wybudujmy szkołę oraz ośrodek dla dzieci i młodzieży.

Nasze Przedszkole przekazało już cały dochód z tegorocznej loterii z Festynu z okazji Dnia Dziecka na ten szczytny cel. W tym dniu zbieraliśmy również do puszki rozdając materiały informacyjne. Zachęciliśmy także inne placówki do zbiórki datków podczas  przedstawienia,  które nasi pracownicy wystawili dla przedszkolaków z niemal całej gminy na scenie Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Podczas tego spotkania wszystkie dzieci obejrzały krótki film o dzieciach z Afryki oraz przekazaliśmy naklejki dla dzieci i broszurki informacyjne dla rodziców, które nauczyciele mieli rozdać w swoich placówkach.

Apelujemy więc także do Państwa o pomoc i przyłączenie się do naszej wspólnej akcji. Każda nawet najmniejsza wpłata będzie bardzo cenna. Poniżej zamieszczamy link do platformy , z której dowiecie się więcej.

http://misjesalezjanie.pl/projekt-539-grodzisk-dla-afryki/

Ty też możesz pomóc w realizacji tego marzenia!

Wystarczy na platformie kliknąć „Wspieram” i wpisać dane do przelewu.

Wesprzyj Projekt: Grodzisk pomaga Afryce – Projekt 539! 

 

2 Polubienia wiadomości
970 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.