Podręczniki do religii

 ZAJĘCIA Z RELIGII –  ROK 2018/2019

Rodziców, którzy życzą sobie uczestnictwa dzieci w zajęciach z religii pragnę poinformować o programie katechetycznym i podręcznikach, które będą pomocą w spotkaniach z dziećmi. Bardzo proszę o zakup podręcznika dla dziecka według odpowiedniej grupy wiekowej najpóźniej do 15.09.2018.

Program: Kochamy dobrego Boga

Data zatwierdzenia: 9.06.2010

Autor: Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji  Episkopatu Polski

Nr dopuszczenia: AZ – 0 – 01/ 10

Podręczniki :

  • 4 – latki: Bóg kocha dzieci, red. W. Kubik, WAM, Kraków 2011
  • 5 – latki: Spotkania dzieci Bożych, autorzy: Kurpiński, J. Snopek, Jedność, Kielce 2015
  • 6 – latki: Jesteśmy dziećmi Boga, red. W. Kubik, WAM, Kraków 2011

 

Płyty CD dołączone do podręcznika dla dzieci 4-letnich proszę zostawić w domu (mogą służyć pomocą do podzielenia się treścią katechezy z Rodzicami oraz jej utrwalenia w doświadczeniu religijnym dziecka).

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

życzę wielu Bożych łask w nowym roku szkolnym,

dziękuję za współpracę

i zapraszam dzieci na zajęcia.

Katechetka,

Amadea Monika Goliszewska

2 Polubienia wiadomości
1260 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.