„Patriotyczny Pokaz Mody”

W 30 października 2018r. zrealizowaliśmy kolejny punkt projektu „Piękna Nasza Polska Cała” – zorganizowaliśmy „Patriotyczny Pokaz Mody”. Ten wyjątkowy dzień miał charakter patriotyczny ze względu na 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Honorowymi gośćmi pokazu były Modelki i Modele z naszego przedszkola wraz z wychowawcami czyli ok 400 osób. Stroje zadziwiły widzów swą oryginalnością i biało-czerwoną kolorystyką. Mogliśmy również podziwiać odwołania do tradycji regionalnej i sportowej. A to wszystko odbyło się przy skocznej nucie dziecięcych piosenek. Przedszkolaki dumnie odśpiewały  „Polska, wszyscy w górę ręce” oraz „Serce dla Polski” (autorzy – słowa: Monika Kluza, muzyka: Mateusz Kluza, www.muzylekmoni.pl oraz www.teczowamuzyka.pl).  Atmosfera była wspaniała! Wszyscy bili brawa, wszyscy byli uśmiechnięci! Było uroczo, patriotycznie i regionalnie.

Ps. Rodzicom serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych strojów dla dzieci.

dav

1 Polubienia wiadomości
1476 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.