Wycieczka do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku

15 listopada 2018r. dzieci z grupy IVB i IVC wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku. Po przyjeździe na miejsce zaopiekował się nami przemiły Czerwony Kapturek, który wprowadził nas najpierw w świat bajek i baśni. Poznaliśmy m.in.: Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię, Trzy Świnki i Królową Śniegu. Następnie odwiedziliśmy Dziadka Mroza oraz jego pomocników.  Oczywiście spotkaliśmy się  również ze Świętym Mikołajem, który czekał na nas w Sali Tronowej. Tam dzieci wręczyły mu swoje listy oraz opowiadały o swojej „grzeczności”.  Kolejną atrakcją wycieczki były zajęcia plastyczno- manualne, gdzie dzieci własnoręcznie wykonały ozdobę choinkową. Po tych wszystkich atrakcjach udaliśmy się na ciepły obiad. Na koniec mogliśmy skorzystać z placu zabaw w głównej hali Krainy Świętego Mikołaja.

W doskonałych nastrojach oraz ze słodkim poczęstunkiem od Elfów wróciliśmy do przedszkola.

 

3 Polubienia wiadomości
1687 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.