Dzieci z IV A i IV D – na wycieczce w „Krainie Świętego Mikołaja”

19 listopada 2018r. dzieci z grupy IVA i IVD wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku. Przenieśliśmy się w magiczny świat baśni, bajek i legend, dzięki Śnieżyce, która zaopiekowała się naszą gromadką. Spacerując bajkową ścieżką, dotarliśmy do chaty Dziadka Mroza i domku Świętego Mikołaja, gdzie mieliśmy okazję poznać warunki w jakich żyją. Po bardzo sympatycznej rozmowie z Dziadkiem Mrozem, wrzuciliśmy do wielkiej skrzynki pocztowej nasze listy i pośpieszyliśmy na spotkanie ze Św. Mikołajem. Jak się okazało, Święty Mikołaj, powiadomiony o naszej obecności, oczekiwał nas w Sali Tronowej. Kolejną atrakcją wycieczki były zajęcia plastyczno-manualne, gdzie dzieci własnoręcznie wykonały ozdobę choinkową. Po pysznym obiedzie i zabawie na placu zabaw, wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni do przedszkola.

2 Polubienia wiadomości
1027 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.