Konkurs recytatorski „Brzechwa i Tuwim dzieciom” – grupa IV B

Dobrym sposobem na wzmocnienie charakteru najmłodszych jest między innymi udział w konkursach. Zgodnie z tym założeniem w grupie IV B, 23 listopada 2018 roku, odbył się konkurs recytatorski „Brzechwa i Tuwim dzieciom”. Był to pierwszy etap konkursu, kolejnym będzie recytacja wybranych wierszy wraz z innymi przedstawicielami grup z Przedszkola Nr 4. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości literackiej polskich poetów: Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy, rozwijanie zainteresowań poezją dziecięcą, odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich, a także rozbudzanie wśród dzieci ambicji i współzawodnictwa. Do konkursu grupowego przystąpiło 8 dzieci. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i podekscytowanie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Do kolejnego etapu konkursu „Brzechwa i Tuwim dzieciom” przeszły: Justyna Olczak oraz Pola Jędrzejczyk. Gratulujemy naszym koleżankom i trzymamy za nie kciuki.

3 Polubienia wiadomości
1306 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.