„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”

30 listopada w Przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości.

Andrzejki w Naszym Przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. W mrocznie przygotowanej sali odbyły się wróżby, tańce oraz zabawy przy skocznej muzyce z wykorzystaniem liny, balonów czy baniek mydlanych. Odbył się również czarodziejki pokaz mody, w którym wszystkie dzieci oraz panie mogły zaprezentować swoje piękne stroje. Zabawa była przednia, dzieci wróciły do swoich sal w doskonałych humorach.

5 Polubienia wiadomości
1110 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.