Konkurs fotograficzny „To wszystko Polska”

Dnia 9 listopada 2018r. podczas uroczystości patriotycznych oraz bicia rekordu w śpiewaniu Hymnu Polski odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu fotograficznego „To wszystko Polska” realizowanego w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała”.

Po burzliwych obradach jury w składzie: Pani Marzena Wiśniewska (wicedyrektor                                                                                                                                                     przedszkola), Pani Iwona Grudkowska (fotograf FOTOlandia) oraz nauczyciele naszego przedszkola: Pani Sylwia Leśniewska, Pani Agnieszka Bryła – Gmitruk oraz Pani Beata Zygmunt wyłoniło zwycięzców, których fotografie spełniły wszystkie wymagania i zachwyciły najbardziej:

1 miejsce – Urszula gr. IIB – nagroda specjalna ufundowana przez studio fotograficzne FOTOlandia to voucher na świąteczną sesję zdjęciową

2 miejsce – Amelia gr. IVB

3 miejsce – Ignacy gr. IVE

Reszta uczestników otrzymała wyróżnienia.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy.

Dziękujemy FOTOlandii za pomoc w konkursie, a także za ufundowanie nagrody głównej.

1 Polubienia wiadomości
1123 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.