„Dzień Marchewki”

W dniu3 kwietnia 2019 w naszym przedszkolu w ramach realizacji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” obchodziliśmy „Dzień Marchewki”. Już od rana było widać, że nie jest to zwyczajny dzień. Tego dnia dzieciaczki i panie przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo. Tym razem wszystkie przedszkolaki spotkały się w holu przedszkola. Po uroczystym powitaniu gości na czwartych urodzinach naszej pomarańczowej solenizantki zaśpiewaliśmy piosenkę „o marchewce”; uczestniczyliśmy w quizie marchewkowym, podczas którego dzieci odpowiadały na pytania Pań prowadzących. Najważniejszym punktem programu był pokaz mody podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje oryginalne stroje marchewkowe. Przedszkolni modele dumnie kroczyli po wybiegu prezentując swoje przebranie.
Oj śmiechu było co niemiara – ale o to właśnie chodziło, żeby ten dzień był inny od wszystkich – pomarańczowy, marchewkowy, zakręcony.

1 Polubienia wiadomości
817 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.