Ubezpieczenie – Program „Bezpieczne Dziecko 2019/2020 r.”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Dzieci w ramach Ogólnopolskiego Programu „Bezpieczne Dziecko”.

W załączeniu przesyłamy ofertę Programu „Bezpieczne Dziecko”.

KORZYŚCI DLA RODZICÓW:

• za drugie i każde kolejne dziecko, rodzic płaci tylko po 50% składki rocznej
  • szeroki zakres ubezpieczenia + wysokie sumy ubezpieczenia
  • niska składka
  • bezobsługowy system zawarcia ubezpieczenia – ONLINE

Główne zalety Programu „Bezpieczne dziecko”:

• 24h zakres ochrony na terenie całego Świata, w szkole, domu, na wakacjach
  • Składka roczna na bardzo atrakcyjnym poziomie: 39zł/ 59zł/ 78zł/ 129zł/ 187zł
  • Jednolita Składka dla wszystkich dzieci, w tym uprawiających sport, włączając w to sport wyczynowy w różnych klubach i sekcjach sportowych. (Wychodzimy z założenia, że każde dziecko bierze udział w jakiejś formie uprawiania sportu w czasie roku)
  • Wysokie sumy ubezpieczenia
  • Trwały uszczerbek w wyniku NW, wypłata w systemie 1% za 1% uszczerbku (Szeroka Tabela procentowa)
  • Wyselekcjonowane świadczenia (najbardziej istotne z punktu możliwych następstw nieszczęśliwych wypadków)
  • Rodzic ma prawo do zniżki w wysokości 50% przy ubezpieczeniu każdego kolejnego dziecka z tej samej rodziny w wieku 20 tydzień życia – 25 rok życia. Rodzic wybiera wariant ubezpieczenia, ten sam dla wszystkich dzieci.

W załączeniu przesyłamy Ulotkę informującą o zakresie ubezpieczenia.

Proszę wpisz swoje imię. Proszę wpisz swój email. Proszę wpisz komentarz.