Akcja „Mała książka – wielki człowiek”

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy Was do udziału w akcji – „Mała książka – wielki człowiek” CZAS START!!!
Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyjdzie do Biblioteki Głównej lub Pawilonu Kultury w Grodzisku Mazowieckim, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. W wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

0 Polubienia wiadomości
716 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.