Konkurs plastyczny KARTKA DLA POWSTAŃCA

KARTKA DLA POWSTAŃCA

w ramach akcji „BohaterOn – włącz historię”

Cele konkursu:

• Upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego;
  • Promowanie działalności plastycznej, która ma ogromny wpływ na rozwój dziecka;
  • Rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej;
  • Powrót do tradycji wykonywania i wysyłania kartek pocztowych.

Termin konkursu:  17-31 październik 2019r.

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat.
  2. Każdy uczestnik może wykonać kartkę / laurkę z życzeniami dla uczestników walk o Warszawę.Technika dowolna. Prace powinny być wykonane w domu (z niewielką pomocą Rodzica) i dostarczone do Przedszkola.
  3. Na stronie www.bohateron.pl można wybrać Bohatera, do którego trafi przygotowana kartka/laurka.
  4. Wymiary kartki powinny mieć format A5, ale nie większy niż A4. Prace mogą być płaskie jak i przestrzenne (bez materiałów sypkich).
  5. Do prac należy dołączyć dane personalne autora: imię, nazwisko uczestnika, grupa oraz imię i nazwisko wychowawcy.
  6. Termin składania prac upływa 31 Października 2019 r.
  7. Ukończone kartki składamy do Agnieszka Bryła-Gmitruk do grupy IVD oraz do Magdaleny Denejko do grupy I A.
  8. Zostanie zorganizowana wystawa prac. Następnie kartki zostaną wysłane do Fundacji Sensoria, gdzie trafią bezpośrednio do Powstańców.

Ocena:
Laureaci najlepszych prac wybrani przez Jury konkursowe zostanąnagrodzeni.

Pozdrawiamy

Organizatorzy konkursu