101 rocznica Odzyskania Niepodległości

W dniu 13.11.2019r. świętowaliśmy 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dzieci wysłuchały ciekawej opowieści o historii Polski i ważnych postaciach historycznych. Następnie dumnie odśpiewały wzruszającą piosenkę „Wielkie święto” (sł. Anna Pokój i Piotr Pokój, muz. Miłosz Konarski) oraz „Polska jest moją ojczyzną”.  Po wprowadzeniu sztandaru Przedszkola Nr 4 o godz. 11.11 nasze Przedszkolaki wzięły udział w akcji Szkoła do Hymnu, gdzie wszystkie zaśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. To była przepiękna i wzruszająca uroczystość. Po oficjalnej uroczystości przyszedł czas na zabawę – na Patriotyczny Pokaz Mody.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieciom strojów, które zadziwiły widzów swą oryginalnością i biało-czerwoną kolorystyką. Mogliśmy również podziwiać odwołania do tradycji regionalnej i sportowej.

1 Polubienia wiadomości
803 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.