„PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Drodzy Rodzice,

Spotkał nas wielki zaszczyt – otrzymaliśmy list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy z podziękowaniami za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” w poprzednie roku szkolnym 2018/2019, upamiętniającym setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz ładnie zapakowaną flagę naszego kraju. Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym projekcie. Szczególne podziękowania należą się pomysłodawczyni projektu, p. Ludmile Fabiszewskiej, nauczycielce z Miejskiego Przedszkola nr 2 z Aleksandrowa Łódzkiego, za kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci, uwrażliwienie ich na piękno i tradycje Polski oraz rozbudzania poczucia tożsamości narodowej i dumy z bycia Polakiem.

0 Polubienia wiadomości
699 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.