Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 roku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. To już 17. jubileusz ustanowienia tego wyjątkowego i sympatycznego dla wszystkich dzieci święta, które przypada w rocznicę powstania tej maskotki.
W naszym przedszkolu dzieci spotkały się z misiem, który inicjował i zapraszał do wspólnej zabawy. Przeważały zajęcia ruchowe podczas których wszyscy śmiali się i dokazywali. Oprócz tego nauczycielki przybliżyły podopiecznym historię tego święto oraz opowiedziały historię która przyczyniła się do powstania pierwszego pluszowego misia.
Dzieci bardzo licznie wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym właśnie z tej okazji, wszystkim serdecznie dziękujemy za cudowne prace. W dniu tym odwiedzili nasze przedszkole: Pan Burmistrz – Grzegorz Benedykciński, Pan Wiceburmistrz – Tomasz Krupski oraz Pani Dyrektor Biura Oświaty – Ewa Burzyk przekazując dzieciom do każdej grupy pluszowego misia.

1 Polubienia wiadomości
812 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.