Informacje na temat wszawicy

Drodzy rodzice. W związku z tym, że w przedszkolu czasami, w niektórych grupach pojawia się problem wszawicy, bardzo prosimy aby każdorazowo informować o tym fakcie nauczycieli w grupach. Bez informacji od Państwa nie możemy podjąć żadnych kroków. Przedszkole w tej sprawie podejmuje działania informacyjne a powodzenie tych działań zależy przede wszystkim od Państwa i należytego do tego podejścia. Tylko zastosowanie się wszystkich rodziców do zaleceń może dać powodzenie i zlikwidować problem.Przedszkole nic więcej nie może zrobić. Bardzo prosimy więc o bardzo poważne podejście do problemu i podjęcie wszelkich działań, kiedy problem pojawi się w grupie u Państwa dziecka. .

Poniżej znajduje się link zawierający przydatne informacje na temat wszawicy:

0 Polubienia wiadomości
829 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.