UWAGA. BARDZO WAŻNE!!!

W związku z pojawieniem się pierwszych przypadków koronawirusa w Warszawie, otrzymaliśmy zalecenia od Burmistrza Grodziska Maz. Jednym z nich jest to, że żadne osoby z zewnątrz nie mogą wchodzić na teren placówki, poza strefę wyznaczoną w pobliżu wejścia. Dlatego rodzice są zobowiązani przekazywać dzieci Paniom woźnym dyżurującym przy wejściu, to samo przy odbiorze dzieci. Jest zakaz wchodzenia do placówki!!!. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.30, co od dawna jest w statucie przedszkola. Po tej godzinie drzwi będą zamknięte na klucz i trzeba będzie kontaktować się telefonicznie pod numery: 22 755 66 67 i 696 233 489. Mamy nadzieję, że sytuacja jest dla Państwa zrozumiała.

Informujemy też, że zajęcia dodatkowe płatne są wstrzymane do odwołania.

W poniższym pliku znajduje się pismo od Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w związku z zagrożeniami związanymi z koronawirusem w placówkach oświatowych:

4 Polubienia wiadomości
590 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.