Rekrutacja do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych od 13 marca br. odbywała się tylko elektronicznie. Informujemy, że rodzic będzie mógł złożyć dokumenty do placówki pierwszego wyboru w dniach 26-31 marca br., w godzinach 8.00- 16.00 w dwóch proponowanych formach.

W związku z trwającym zagrożeniem, w celu zachowania maksymalnych zasad bezpieczeństwa, wskazujemy rodzicom dwie formy składania dokumentów rekrutacyjnych do placówki pierwszego wyboru:

1) skan przesłany drogą elektroniczną (najbardziej preferowana). Adresy e-mail placówek oświatowych zamieszczone są w rekrutacyjnym systemie elektronicznym (w ofercie) oraz na stronach internetowych placówek oświatowych. e-mail naszego przedszkola: krolamaciusia@wp.pl

lub

2) urna w pomieszczeniu między głównymi drzwiami wejściowymi a drzwiami, przy których odbijana jest karta Biosys (rodzic składa dokumenty w zamkniętej kopercie). Nikt nie może wchodzić do przedszkola poza to miejsce!!!!!

Prosimy rodziców o współpracę i zrozumienie.

1 Polubienia wiadomości
572 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.