Kochani Rodzice i Dzieci!
Przeżywamy obecnie bardzo trudny czas kwarantanny. Wspieramy codziennie Państwa Rodziny modlitwą przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Ja chciałabym także zaproponować dzieciom ciekawy sposób przekazu Ewangelii, a jednocześnie, choć trochę Państwa wspomóc w organizacji czasu dzieciom:

Zapraszam dzieci na bardzo interesujący program w internecie pod nazwą: „Mocni w Duchu Dzieciom”  nadawany codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00. do 12.30. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Jest propozycją Kościoła na czas kwarantanny.

Zapraszam też Państwa do łączności z nami w modlitwie różańcowej codziennie o godz.20.30. w intencji ustania epidemii, wyproszenia koniecznych sił i środków dla tych, którzy bezpośrednio walczą z koronawirusem, oraz o szczęście wieczne dla ofiar. 
Życzę Państwu zdrowia i opieki Pana Boga – s. Amadea (katechetka) ze wspólnotą Sióstr.

2 Polubienia wiadomości
481 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.