Jest nam przykro, że nie możemy spotykać się z Wami. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i dobrze się czujecie. Edukacja trwa nadal, niestety bez naszego bezpośredniego w niej udziału. Darzymy Was zaufaniem i wiemy, że doskonale będziecie się razem z dziećmi bawili „w przedszkole”. Chcemy jednak inspirować, wskazywać sposoby spędzania z dziećmi czasu, podpowiadać jakie treści dzieciom przekazywać żeby Podstawa Programowa mogła być choć w części realizowana. Jako nauczyciele chcemy nieco ukierunkować te zabawy, by kształcić konkretne umiejętności. Tęsknimy za dziećmi ale niestety nie możemy się teraz z nimi spotykać.

Przesyłamy moc uścisków

Nauczyciele i Dyrektor z Przedszkola Nr 4

Co dziennie będą umieszczane na stronie nasze propozycje zajęć i zabaw z dziećmi w „komunikatach” oraz w zakładce „Zdalne nauczanie”,która podzielona będzie na 3 podstrony: „Materiały dla 3 i 4 latków”, ” Materiały dla 5 i 6 latków” oraz „Propozycje specjalistów i jęz. angielski”. Umieszczone też będą załączniki i linki do kart pracy na, na których dzieci pracują w przedszkolu. Nadal też będą umieszczane w „komunikatach” różne inne propozycje do wykorzystania w miarę możliwości i potrzeb.

Formami kontaktu z przedszkolem będą:

– w sprawach organizacyjnych i innych dotyczących funkcjonowania placówki, tel. kom. 696 233 489 ; e-mail: krolamaciusia@wp.pl

– jeśli chcecie porozmawiać o Waszych dzieciach, ich zachowaniu, relacjach z rodzeństwem, organizowaniem czasu, trudach codziennego życia w izolacji, zapraszamy do rozmowy z psychologiem codziennie w godz. 10.00 – 12.00, tel. kom. 882 151 286, pozostaje do Państwa dyspozycji p. Agnieszka Smolik – psycholog.

– nauczycielki w wyjątkowych sytuacjach będą się kontaktowały poprzez przedstawicieli trójek grupowych.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy się niebawem wszyscy mogli spotkać.

3 Polubienia wiadomości
898 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.