Będziecie potrzebować:

  • kolorowe kartki, najlepiej z bloku technicznego,
  • wycinanka lub papier ozdobny,
  • nożyczki (zwykłe i/lub ozdobne),
  • klej,
  • wstążka,
  • farby,
  • pisak lub marker.

Elegancka czerń

Pasują do niej jaskrawe lub pastelowe dodatki. Może to być jajko ze wstążką zrobioną z papieru, ptaszek i zajączek. Każda z kartek składa się z kilku prostych elementów przyklejonych do baz.

Pozostałości z opakowań; kartoniki lub tekturki z powodzeniem mogą stać się bazą do kartki. Może to być się jajko (wycięty szablon z grubego papieru, pomalowany i odciśnięty na kartce), zajączek pod chmurką i malusie zajączki z odcisków palców.

A to właśnie jajko, odciśnięte powyżej – stało się także elementem kolejnej kartki. Dodatkowo zajączek uciekający do norki, puszyste baranki z odcisków naszych palców. Poniżej także zajączki ukryte w wycinankowej trawce i biedronki z odciśniętych paluszków.

2 Polubienia wiadomości
654 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.