https://www.gov.pl/web/edukacja/wesola-nauka-w-tvp2?fbclid=IwAR28g9g2Labx5vOEm1N3k5VU1OkLxzvs3z_F19dNVBuETPG8xDhXGRsGXTE

Wirtualne „Domowe Przedszkole”

Internetowe pasmo edukacyjne „Domowe Przedszkole” będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00 na stronie vod.tvp.pl, w zakładce eSzkoła.

W ramach 4-godzinnego pasma najmłodsi widzowie obejrzą programy edukacyjne z ulubionymi bohaterami, takimi jak Domisie czy Miś i Margolcia. Nie zabraknie też ponadczasowych filmów i seriali: dzieci poznają kultową „Wyprawę Baltazara Gąbki”, „Bolka i Lolka” oraz nowe produkcje – figlarną „Rodzinę Treflików” i pełne fascynujących wątków i postaci „Baśnie i bajki polskie”.


W ramach pasma „Domowe Przedszkole” już niebawem pojawią się programy, w których prowadzący – zwracając się bezpośrednio do dzieci – będą je m.in. uczyli liczyć i rysować. W programie znajdą się też edukacyjne miniaudycje z udziałem „literkowych” zwierzaków, znanych z oprawy kanału TVP ABC, i inne atrakcyjne formy, które sprawią, że czas spędzony w domu będzie dla dzieci twórczy i inspirujący.

1 Polubienia wiadomości
486 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.