Drogie Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

Ogromnie za Wami tęsknimy. Jest nam bardzo smutno, że nie możemy się wspólnie bawić w naszym przedszkolu. Dlatego chcielibyśmy zachęcić Was do włączenia  się w akcję organizowaną w innych krajach.  Idea pojawiła się w Europie i USA, zgodnie z którą rodzice i dzieci malują tęczę z napisem “Andra Tutto Bene” po włosku lub „Let’s all be well” po angielsku i wieszają w oknach domów na znak nadziei na lepsze, weselsze jutro. My możemy zrobić tak samo!

Zapraszamy więc Was do wspólnej zabawy. Stwórzcie razem z Rodzicami tęczę (dowolnego formatu i dowolną techniką) , napiszcie hasło: „WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE” i wywieście w swoich oknach. Może ktoś dzięki niej się uśmiechnie?  Niech ten czas będzie pełen kolorów i dobrej zabawy, z nadzieją, że niedługo się spotkamy. 
Jeśli będziecie mieli ochotę podzielić się z nami swoimi pracami, prześlijcie ich zdjęcia na adres naszej przedszkolnej poczty krolamaciusia@wp.pl. Z otrzymanych zdjęć stworzymy piękną galerię. 

Życzymy miłej zabawy!
Pozdrawiamy!
Nauczyciele Przedszkola Nr 4
koordynator projektu: Agnieszka Bryła-Gmitruk

2 Polubienia wiadomości
1489 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.