Chcemy poinformować, że zgodnie ze zmieniającymi się przepisami wynikającymi z czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nasza Poradnia (pracownicy) czujemy się zobligowani  do zaoferowania pomocy naszym klientom i placówkom oświatowym, jak również wszystkim mieszkańcom Powiatu Grodziskiego w ramach naszej nie w pełni standardowej pracy.

Jednocześnie dbając o Nasze i naszych klientów bezpieczeństwo zdrowotne musimy formy naszej pracy zmodyfikować i sprawić, aby w jak najmniejszym stopniu zagrażały utracie zdrowia. 

Dlatego proponujemy:

  1. Dyżury telefoniczne na terenie poradni. Każdy dyżur będzie trwał 
    4 godziny dla każdego specjalisty. Osoby, które posiadają umowę o pracę w pełnym wymiarze (cały etat), będą miały dwa dyżury w tygodniu. Osoby, które pracują w niepełnym wymiarze, będą miały jeden dyżur. Organizacja pomieszczeń dostępnych do prowadzenia dyżuru będzie ograniczała styczność osób na terenie placówki w danym dniu.
  2. Dyżury komunikowania się za pomocą e-maili służbowych odbieranych z domu w ściśle określonym czasie. Każdy dyżur będzie trwał 4 godziny dla każdego specjalisty. Osoby, które posiadają umowę o pracę w pełnym wymiarze (cały etat), będą miały dwa dyżury w tygodniu. Osoby, które pracują w niepełnym wymiarze, będą miały jeden dyżur.
1 Polubienia wiadomości
481 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.