UNICEF Polska pragnie wesprzeć działania samorządu oddając do dyspozycji mieszkańców stronę internetową dedykowaną ochronie przed koronawirusem.

„Od początku pojawienia się pandemii UNICEF, współpracując m.in. z WHO, podejmuje szereg działań mających na celu dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji. Zależy nam na tym, by rodziny, ale także  dzieci i młodzież mieli dostęp do praktycznych informacji, przydatnych w codziennym życiu, na przykład: co robić, aby uniknąć zachorowania, jak rozmawiać z dziećmi w tej trudnej sytuacji i co powinni wiedzieć rodzice, aby chronić swoje potomstwo. Informacje te pomogą im przetrwać ten trudny okres.”

Zapraszamy do korzystania ze strony UNICEF dedykowanej ochronie przed koronawirusem:

http://unicef-koronawirus.pl/

0 Polubienia wiadomości
431 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.