„KARTKA Z DOMU”
Zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w projekcie „Kartka z domu”. Projekt ma na celu integrację społeczności przedszkolnej poprzez stworzenie internetowej wystawy kartek z pozdrowieniami . Celem projektu jest stworzenie możliwości przekazania swoich pozdrowień komu chcecie i pokazanie, że na przekór pandemii i pomimo zawieszenia działań Naszego przedszkola, ciągle jesteśmy, wspieramy się, pamiętamy o Sobie i tęsknimy.
Kartki zostaną udostępnione na stronie internetowej, a po zakończeniu
kwarantanny wykorzystane na rzecz stacjonarnej wystawy w holu głównym przedszkola.
Tematyka prac powinna odnosić się do tytułu projektu; zachęcamy do swobodnej interpretacji i kreatywnego podejścia (również w wyborze techniki, formatu i materiałów).
Co trzeba zrobić?

1. Przygotujcie kartkę dowolną techniką i zamieście tam swoje pozdrowienia dla kogo chcecie
  2. Sfotografujcie ją i prześlijcie na adres podany na dole strony.
  3. Kartkę zachowajcie; gdy będzie można spotkać się w przedszkolu,
    przyniesiecie ją do swojego wychowawcy.
    Terminy:
    ● czas nadsyłania zdjęć: do końca trwania okresu kwarantanny.
    ● ekspozycja prac w wirtualnej galerii : od dnia kiedy napłyną pierwsze prace
    ● termin ekspozycji w holu Przedszkola : po powrocie do zajęć
    Stacjonarnych.
    Zdjęcia prac nadsyłamy na adres:@wp.pl wystawa.kartka.zdomu
    Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie z domu i zapraszamy do wspólnej zabawy.
    Wasze Ciocie z Przedszkola
    Koordynatorzy projektu: