Miło jest nam się pochwalić, iż Grupa IV D – pięciolatki oraz sześciolatki wspólnie z wychowawcą zdobyły certyfikat za realizację zadań w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna Moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni. 

Dzieci wykonały 8 modułów:

1/. „Szanuję drugiego człowieka”

2/.  „Kto to jest Przyjaciel?”

3/.  „Czy inny znaczy gorszy”

4/.  „Jesteśmy Razem, pomagamy sobie Wzajemnie”

5/.  „Czy warto kłamać?”

6/.  „Strach ma wielkie oczy”

7/.  „Chciwość nie popłaca”

8/.  „Obcy- nieznajomy”.

Trzeba pamiętać, że bajki pomagają dzieciom poznawać i nazywać emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. Literatura dziecięca wzbogaca wiedzę, rozwija intelekt, jest źródłem rozrywki i zabawy. Dlatego warto promować wśród dzieci czytania bajek i baśni.

Gratulujemy Przedszkolakom !!!

1 Polubienia wiadomości
580 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.