Drogie dzieci, Szanowni Rodzice.
Po wielu miesiącach wspólnej zabawy, nauki i wytężonej pracy nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku. Życzę Wam, aby czas wakacyjnej radości był okazją do odpoczynku, zabawy i zdobywania pozytywnej energii. Proszę, abyście w chwilach beztroskiego odpoczynku byli czujni, uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa i higieny.
Podziękowania za wysiłek i trud włożony w pracę dydaktyczno-wychowawczą w tak trudnym roku szkolnym kieruję  do Nauczycieli i Wychowawców. Dziękuję również Rodzicom za kolejny rok współpracy i wsparcie w tegorocznym zdalnym nauczaniu.

Życzę wszystkim bezpiecznych, zdrowych i radosnych wakacji ☀🌞⛅😉

Dyrektor Przedszkola Nr 4  Grodzisku Mazowieckim

3 Polubienia wiadomości
113 Wyświetleń

Napisz komentarz

Proszę wpisz swoje imię. Proszę wpisz swój email. Proszę wpisz komentarz.