W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki przyłączyły się do Ogólnopolskiej Akcji – „Kartka Świąteczna dla Szpitala”, która polegała na przygotowaniu – narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki – rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla służby medycznej oraz pacjentów oddziału Covidowego w Grodzisku Maz.  

Musimy mieć świadomość, że ludzie są ludziom tak bardzo potrzebni! Jesteśmy jednością, wspólnotą, narodem i łączy nas poszanowanie różnych, jakże ważnych wartości. Celem tej akcji było pokazanie wyjątkowej, wspaniałej pracy ludzi, pracy na rzecz drugiego człowieka. To także symbol szacunku i znak, że jesteśmy wdzięczni i doceniamy trud i poświęcenie. Chcieliśmy tym samym, wzbudzić także refleksję nad ochroną własnego zdrowia, a także życia. Akcja przerosła oczekiwania nas wszystkich. Otrzymaliśmy wiele wyjątkowych, przepięknych i wymownych prac, w których królowało magiczne słowo DZIĘKUJEMY! Gorące podziękowania dla wszystkich. Beata Dobrzyńska

2 Polubienia wiadomości
360 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.