Grodziski powiat jest w czołówce kraju jeżeli chodzi o liczbę zakażeń. Średnia liczba z pozytywnym wynikiem w powiecie grodziskim w pierwszym tygodniu lutego wyniosła 24 osoby. W kolejnym tygodniu liczba wzrosła do 26 osób. Z kolei raport z trzeciego tygodnia wskazał wynik 42 osób z pozytywnym wynikiem testu. Średnia z ostatniego tygodnia miesiąca wzrosła do 61 pozytywnych przypadków. Dnia 27 lutego przybyło 72 przypadki a 28 lutego 87 przypadków. Tak szybki wzrost wyników zakażonych oznacza że nasz powiat jest w czołówce kraju. Aż 70% zakażeń z całego powiatu, dotyczy tylko gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zwracamy się z prośbą o bezwzględne przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych. Uważajmy na siebie i naszych bliskich. Dbajmy o nasze zdrowie.

5 Polubienia wiadomości
278 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.