Szanowni Państwo.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców Rząd zdecydował , że od 27 marca do 9 kwietnia 2012r. zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Rodziców wykonujących w/w zawody prosimy o złożenie pisemnego wniosku do Przedszkola, w którym zdeklarują potrzebę przyprowadzania dziecka w tym okresie. Pozostali Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować , proszę śledzić na bieżąco dziennik elektroniczny i naszą stronę internetową .
Wniosek znajduje się w załączniku. Należy go wypełnić i przesłać mailem na adres Przedszkola: p4@grodzisk.pl najpóźniej do piątku tj. do 26 marca do godziny 14.00.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.
Dyrektor Przedszkola
Bożena Malczewska

0 Polubienia wiadomości
266 Wyświetleń

Komentowanie zamknięte.