slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5

BIBILOTEKA DLA DZIECI IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO

W naszym przedszkolu już od jakiegoś czasu rozpoczęła swoją działalność Biblioteka dla dzieci im. Króla Maciusia Pierwszego. Biblioteka, której siedziba znajduje się w holu głównym, jest czynna w każdy wtorek od godziny 16 do 17.
W naszym księgozbiorze, który powstał głównie dzięki ofiarności dzieci oraz ich rodziców, i który wciąż się powiększa, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do nas wszystkie chętne dzieci!

KATALOG KSIĄŻEK i REGULAMIN KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA DZIECI IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO

Katalog książek

Regulamin korzystania z biblioteki

Strona wykorzystuje 'ciasteczka' do poprawnego funkcjonowania. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close