slide-1
slide-4
slide-5

BIBILOTEKA DLA DZIECI IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO

W naszym przedszkolu już od jakiegoś czasu rozpoczęła swoją działalność Biblioteka dla dzieci im. Króla Maciusia Pierwszego. Biblioteka, której siedziba znajduje się w holu głównym, jest czynna w każdy wtorek od godziny 16 do 17.
W naszym księgozbiorze, który powstał głównie dzięki ofiarności dzieci oraz ich rodziców, i który wciąż się powiększa, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy do nas wszystkie chętne dzieci!

KATALOG KSIĄŻEK i REGULAMIN KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA DZIECI IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO

Katalog książek

Regulamin korzystania z biblioteki