dyzur-wakacyjny-medW ostatnich tygodniach zbieraliśmy od Państwa informacje na temat terminu organizacji dyżuru wakacyjnego, w jednym z miesięcy wakacyjnych. Informujemy, że zdecydowaną większością głosów wskazaliście Państwo lipiec, jako miesiąc, w którym będzie odbywał się dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu.

W związku z tym, dzieci z naszego przedszkola mogą skorzystać w roku szkolnym 2017/2018 z dyżuru wakacyjnego wyłącznie w naszym przedszkolu w miesiącu LIPCU od 02.07.2018 r. do 31.07.2018 r. Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z zasadami dyżuru dostępnymi na naszej stronie internetowej (plik poniżej) oraz bezpośrednio u wychowawców grup.

Przypominamy, że wnioski (plik poniżej) na dyżur należy składać w sekretariacie przedszkola, w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do 31 maja 2018 r.

Zasady-dyżuru-wakacyjnego

Karta-zgłoszenia-dziecka-na-dyżur-wakacyjny-17-18