Rodzice, którzy nie mogą wydrukować kart pracy, prosimy o omówienie z dzieckiem obrazka w książce ( na komputerze), a gałązki narysować na zwykłej kartce, dziecko niech dorysowuje listki. Natomiast zabawę „ Oznaki Wiosny” można również zastąpić zwykłym rysunkiem, na białej kartce dzieciaczki rysują to co im się kojarzy z zimą (np. Bałwan, rękawiczki, śnieg, itp.), a na zielonej to co im się kojarzy  z wiosną( np. Kwiatek, bocian, pączki listków, itp.) 
Mogą również dane obrazki wyciąć z kolorowego papieru, bibuły, innej książeczki, lub wykleić z plasteliny). 

Linki do kart pracy dla 3 i 4 latków (książeczki z którymi dzieci pracują w przedszkolu):

03.04 – piątek:

02.04 – czwartek:

01.04 -środa:

31.03 – wtorek:

30.03 – poniedziałek:

Załącznik:

27.03 – piątek:

26.03 – czwartek:

25.03 – środa